Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie

Bezpośrednia obsługa naszych klientów odbywa się z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa, a więc obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk i zachowania dwumetrowego dystansu społecznego pomiędzy osobami.

Ruchem klientów w siedzibie Starostwa przy ul. Szerokiej 13 kieruje pracownik służby ochrony, wejście do Wydziału Nieruchomości, Wydziału Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa oraz do części biur Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru będzie możliwe tylko z kartą wstępu, którą wyda pracownik służby ochrony. Jednocześnie w danym Wydziale może być obsługiwany tylko jeden klient.

Wydawanie map, wypisów i wyrysów realizowane jest na zasadach wskazanych odrębnie.

W obiekcie przy ul. Granicznej 79, gdzie znajduje się Wydział Komunikacji, ruchem klientów kieruje pracownik służby ochrony. Obsługa klientów odbywa się na zasadach wskazanych odrębnie.

W celu ograniczenia ruchu klientów - w obiektach Starostwa - przy Kancelarii Ogólnej w budynku przy ul. Bobreckiej 29 została wystawiona urna, do której należy wrzucać korespondencję (wszelkie wnioski, pisma, sprawozdania itp.).

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w związku z trudną sytuacją epidemiczną, apelujemy i prosimy o załatwianie spraw w pierwszej kolejności:

Starostwo Powiatowe zastrzega sobie, iż mogą zostać wprowadzone dodatkowe obostrzenie i ograniczenia w bezpośredniej obsłudze naszych klientów.

Prosimy o bieżące śledzenie naszych komunikatów pojawiających się na stronie internetowej naszego Urzędu.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.