wk-ponownie-otwarty

Od wtorku, 30 marca 2021 r. Wydział Komunikacji ponownie otwarty!

29.03.2021

Od wtorku 30.03.2021 r. Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie wznawia bezpośrednią obsługę Klientów.

-W związku z powyższym wprowadzamy następujące zmiany organizacyjne, które dostosowaliśmy do aktualnie panującej w naszym kraju sytuacji pandemicznej. Będziemy obsługiwali wyłącznie osoby legitymujące się potwierdzeniem rezerwacji terminu. Można tego dokonać na dwa sposoby - internetowo lub telefonicznie pod numerem 33 47 09 500, mówi Sylwia Pieczonka, pełniąca funkcję rzeczniczki Starosty Cieszyńskiego. - Do odwołania wyłączyliśmy z używania poczekalnię Wydziału, ponieważ chcemy zapobiec tworzeniu się skupiska oczekujących na załatwienie sprawy, dodaje Pieczonka.

Co istotne -każdy Klient po rozpatrzeniu sprawy zostanie powiadomiony telefonicznie przez pracowników Wydziału o możliwości odbioru dokumentów, dlatego prosimy wszystkich zainteresowanych o podanie numeru kontaktowego we wniosku, przekazuje rzeczniczka. - Wszystkich, niezależnie od charakteru załatwianej sprawy, prosimy również o zastosowanie się do wskazówek osoby pilnującej porządku przy wejściu do budynku, co realnie przełoży się na sprawniejszą obsługę, dodaje rzeczniczka.

Gdzie można znaleźć formularze wniosków?

Co ważne – wszystkie potrzebne dokumenty można wypełnić wcześniej przed planowaną wizytą w Wydziale Komunikacji! Przypominamy, że informacje dotyczące sposobów załatwiania spraw należących do właściwości Wydziału znajdują się na stronach internetowych: Starostwa Powiatowego w Cieszynie, jak również Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Cieszynie. Na życzenie Klienta – wszystkie formularze są również dostępne w Wydziale, aczkolwiek zalecamy o wcześniejsze ich pobranie ze strony internetowej i wypełnienie przed planowanym przybyciem.

Wszystkie osoby, których rezerwacja wizyty nie doszła do skutku ze względu na czasowe zamknięcie Wydziału Komunikacji, są informowane drogą telefoniczną przez naszych pracowników o dostępności nowego terminu. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i jednocześnie dziękujemy wszystkim zainteresowanym za wyrozumiałość, kończy rzeczniczka.

Informacje, w jaki sposób można załatwić sprawę w Wydziale Komunikacji w czasie panującej pandemii koronawirusa SARS-CoV2 znajdują się również TUTAJ.

Punkt Szczepień Powszechnych Patronaty Starosty Cieszyńskiego Obsługa osób niepełnosprawnych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa Rezerwacja Terminów w Wydziale Komunikacji Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński