Powiat Cieszyński

Rada Powiatu

wróć
Rada Powiatu obraduje na sesjach w każdy ostatni wtorek miesiąca
od godz.13.00 w Starostwie Powiatowym w Cieszynie, ul. Bobrecka 29, sala sesyjna.
 
Biuro Rady Powiatu ul. Bobrecka 29,
tel/fax (33) 4777336
br@powiat.cieszyn.pl
 
więcej o radzie, uchwałach i sesjach w Biuletynie Informacji Publicznej
Janusz Dziedzic

Funkcja:
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Strumień, Chybie
Przynależy do komisji:
Dróg Publicznych i Bezpieczeństwa, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
Bogdan Ficek

Funkcja:
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej
Radny z okręgu:
Cieszyn
Przynależy do komisji:
Rewizyjnej, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Wojciech Grzebielec

Funkcja:
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Skoczów
Przynależy do komisji:
Edukacji, Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu.
Janusz Hudziec

Funkcja:
Wiceprzewodniczący Komisji Dróg Publicznych i Bezpieczeństwa
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej
Radny z okręgu:
Strumień, Chybie
Przynależy do komisji:
Rewizyjnej, Komisji Edukacji, Komisji Dróg Publicznych i Bezpieczeństwa.
Janusz Juroszek

Funkcja:
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Wisła, Istebna
Przynależy do komisji:
Budżetu i Finansów, Komisji Dróg Publicznych i Bezpieczeństwa.
Kazimierz Kawulok

Funkcja:
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Radny z okręgu:
Cieszyn
Przynależy do komisji:
Edukacji, Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu.
Adam Kędzierski

Funkcja:
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Brenna, Ustroń
Przynależy do komisji:
Środowiska i Rolnictwa, Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu.
Grzegorz Konieczny

Funkcja:
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Zebrzydowice, Hażlach
Przynależy do komisji:
Rewizyjnej, Komisji Środowiska i Rolnictwa
Grażyna Krehut

Funkcja:
Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Radny z okręgu:
Zebrzydowice, Hażlach
Przynależy do komisji:
Skarg, Wniosków i Petycji, Komisji Środowiska i Rolnictwa.
Janusz Król

Funkcja:
Wiceprzewodniczący Rady Powiatu
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Zebrzydowice, Hażlach
Przynależy do komisji:
Budżetu i Finansów.
Stanisław Kubicius

Funkcja:
Przewodniczący Rady Powiatu
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej
Radny z okręgu:
Goleszów, Dębowiec
Danuta Łabaj

Funkcja:
Przewodnicząca Komisji Edukacji, Wiceprzewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu, Wiceprzewodnicząca Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej.
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Porozumienie dla Samorządów
Radny z okręgu:
Cieszyn
Przynależy do komisji:
Edukacji, Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu, Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej
Beata Macura

Funkcja:
Przewodnicząca Komisji Środowiska i Rolnictwa
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Skoczów
Przynależy do komisji:
Środowiska i Rolnictwa. Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
Stanisław Malina

Funkcja:
Członek Zarządu Powiatu
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej
Radny z okręgu:
Brenna, Ustroń
Stanisław Mendrek

Funkcja:
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Strumień, Chybie
Przynależy do komisji:
Zdrowia i Pomocy Społecznej, Komisji Środowiska i Rolnictwa.
Tadeusz Mendrek

Funkcja:
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Brenna, Ustroń
Przynależy do komisji:
Dróg Publicznych i Bezpieczeństwa, Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
Renata Michnik

Funkcja:
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Goleszów, Dębowiec
Przynależy do komisji:
Rewizyjnej, Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Środowiska i Rolnictwa.
Jerzy Nogowczyk

Funkcja:
Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Porozumienie dla Samorządów
Radny z okręgu:
Wisła, Istebna
Przynależy do komisji:
Budżetu i Finansów, Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej
Jan Poloczek

Funkcja:
Członek Zarządu
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej
Radny z okręgu:
Wisła, Istebna
Przynależy do komisji:
Budżetu i Finansów, Komisji Dróg Publicznych i Bezpieczeństwa.
Piotr Rucki

Funkcja:
Przewodniczący Komisji Dróg Publicznych i Bezpieczeństwa, Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Porozumienie dla Samorządów
Radny z okręgu:
Skoczów
Przynależy do komisji:
Rewizyjnej, Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej, Komisji Dróg Publicznych i Bezpieczeństwa
Florian Sikora

Funkcja:
Wiceprzewodniczący Komisji Środowiska i Rolnictwa
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Cieszyn
Przynależy do komisji:
Dróg Publicznych i Bezpieczeństwa, Komisji Środowiska i Rolnictwa
Jerzy Sikora

Funkcja:
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej
Radny z okręgu:
Goleszów, Dębowiec
Przynależy do komisji:
Budżetu i Finansów, Komisji Dróg Publicznych i Bezpieczeństwa.
Mirosław Staniek

Funkcja:
Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu, Wiceprzewodniczący Komisji Edukacji
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej
Radny z okręgu:
Strumień, Chybie
Przynależy do komisji:
Edukacji, Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu
Anna Suchanek

Funkcja:
Przewodnicząca Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Porozumienie dla Samorządów
Radny z okręgu:
Brenna, Ustroń
Przynależy do komisji:
Zdrowia i Pomocy Społecznej , Komisji Środowiska , Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
Ireneusz Szarzec

Funkcja:
Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej
Radny z okręgu:
Brenna, Ustroń
Przynależy do komisji:
Budżetu i Finansów, Komisji Edukacji
Mieczysław Szczurek

Funkcja:
Starosta
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej
Radny z okręgu:
Cieszyn
Marcin Ślęk

Funkcja:
Członek Zarządu Powiatu
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Porozumienie dla Samorządów
Radny z okręgu:
Zebrzydowice, Hażlach
Monika Wałach-Kaczmarzyk

Funkcja:
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Prawo i Sprawiedliwość
Radny z okręgu:
Wisła, Istebna
Przynależy do komisji:
Budżetu i Finansów, Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu
Janina Żagan

Funkcja:
Wicestarosta
Kontakt:
e-mail: [javascript protected email address]
zamknij
Klub Radnych:
Porozumienie dla Samorządów
Radny z okręgu:
Skoczów

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice