Nagrody, wyróżnienia, odznaki

wróć

W Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów w roku 2020 Powiat Cieszyński zajął II miejsce w kategorii Powiaty powyżej 120 tys. mieszkańców.  

W Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów w roku 2019 Powiat Cieszyński zajął III miejsce w kategorii Powiaty powyżej 120 tys. mieszkańców.  

W Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów w roku 2018 Powiat Cieszyński zajął VI miejsce w kategorii Powiaty powyżej 120 tys. mieszkańców.  

W Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów w roku 2017 Powiat Cieszyński zajął II miejsce w kategorii Powiaty powyżej 120 tys. mieszkańców.  

W Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów w roku 2016 Powiat Cieszyński zajął II miejsce w kategorii Powiaty powyżej 120 tys. mieszkańców.  

W Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów w roku 2015 Powiat Cieszyński zajął III miejsce w kategorii Powiaty powyżej 120 tys. mieszkańców.  

W Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów w roku 2014 Powiat Cieszyński zajął V miejsce w kategorii Powiaty powyżej 120 tys. mieszkańców.  

W Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów w roku 2013 Powiat Cieszyński zajął II miejsce w kategorii Powiaty powyżej 120 tys. mieszkańców.  

W Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów w roku 2012 Powiat Cieszyński zajął VI miejsce w kategorii Powiaty powyżej 120 tys. mieszkańców.  

 

Szybkie menu

Punkt Szczepień Powszechnych Patronaty Starosty Cieszyńskiego Obsługa osób niepełnosprawnych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa Rezerwacja Terminów w Wydziale Komunikacji Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński
Cieszyńskie Travel