Rezerwacja Terminów w Wydziale Geodezji

Sposób dokonywania rezerwacji: 1. Aby zarezerwować wizytę, należy wybrać usługę „mapy, wypisy i wyrysy z EGiB” lub „odbiór zamówionych dokumentów”, wybrać datę i godzinę wizyty oraz wypełnić wymagane pola. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu ikony „Zarezerwuj” wyświetli się potwierdzenie i numer rezerwacji z kodem. Potwierdzenie z kodem rezerwacji zostanie również wysłane na podany adres mailowy. 2. W dniu zaplanowanej wizyty należy przybyć do Wydziału Geodezji Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Cieszynie mieszczącego się przy ul. Szerokiej 13, parter pok.170, przed umówioną wizytą i pobrać bilet wpisując kod służący do wygenerowania zarezerwowanego biletu na automacie biletowym znajdującym się w placówce. Po wpisaniu kodu automat biletowy wydrukuje bilet. Z wydrukowanym biletem należy oczekiwać na wywołanie numeru biletu i udać się do podanego stanowiska obsługi. Pobrany numer biletu zostanie wywołany przez pracownika Wydziału Geodezji Kartografii i Katastru. W przypadku niezgłoszenia się klienta do wyznaczonego stanowiska obsługi bilet zostaje anulowany. Anulowanie rezerwacji W przypadku rezygnacji z terminu rezerwacji należy skorzystać z linku umieszczonego w mailu, który został nadesłany wraz z kodem lub skontaktować się z Wydziałem Geodezji.