Rezerwacja Terminów w Wydziale Geodezji

wróć

Uprzejmie informujemy, iż ze względu na ograniczenia związane ze stanem zagrożenia epidemicznego obsługa bezpośrednia w Wydziale Geodezji Kartografii i Katastru odbywa się na jednym stanowisku, co powoduje zmniejszenie ilości spraw załatwianych na miejscu, dlatego zachęcamy do korzystania z e-usług, zwłaszcza w przypadku zakupu mapy zasadniczej lub mapy ewidencyjnej.

W celu załatwienia sprawy bezpośrednio w urzędzie (w sposób tradycyjny) należy zarezerwować termin wizyty: w poniższym oknie należy wybrać rodzaj usługi - „mapy, wypisy i wyrysy z EGiB” lub „odbiór zamówionych dokumentów”, wybrać datę i godzinę wizyty oraz wypełnić wymagane pola. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu ikony „Zarezerwuj” wyświetli się potwierdzenie i numer rezerwacji z kodem. Potwierdzenie z kodem rezerwacji zostanie również wysłane na podany numer telefonu. W dniu zaplanowanej wizyty należy zgłosić się do Wydziału Geodezji Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Cieszynie mieszczącego się przy ul. Szerokiej 13, parter pok.170, 10 minut przed umówioną wizytą i pobrać bilet wpisując kod służący do wygenerowania zarezerwowanego biletu na automacie biletowym znajdującym się w placówce. Po wpisaniu kodu automat biletowy wydrukuje bilet. Z wydrukowanym biletem należy oczekiwać na wywołanie numeru biletu. Pobrany numer biletu zostanie wywołany przez pracownika Wydziału Geodezji Kartografii i Katastru. W przypadku niezgłoszenia się klienta do wyznaczonego stanowiska obsługi bilet zostaje anulowany. Czas przeznaczony na jedną rezerwację wynosi ok. 20 min.

Aby anulować rezerwację w przypadku rezygnacji z terminu wizyty należy skorzystać z linku umieszczonego w mailu, który został do Państwa wysłany w dniu rezerwacji lub skontaktować się z Wydziałem Geodezji pod numerem telefonu 33 47 77 404.

Przydatne linki:

 

Szybkie menu

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg w powiecie cieszyńskim Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Opieka okołoporodowa w powiecie cieszyńskim Punkt Szczepień Powszechnych Patronaty Starosty Cieszyńskiego Obsługa osób niepełnosprawnych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii Internetowa Rezerwacja Terminów w Wydziale Komunikacji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Geoportal E-Usługi Geodezja Powiat Cieszyński E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice
Cieszyńskie Travel PODNIESIENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W POWIECIE CIESZYŃSKIM