Atrakcyjna nieruchomość na sprzedaż

25.07.2020

Informujemy, że Powiat Cieszyński dysponuje atrakcyjną nieruchomością przeznaczoną do sprzedaży, położoną w miejscowości Bażanowice, gmina Goleszów, składającą się z niezabudowanych działek 236/1 oraz 234/4, zlokalizowanych na terenie inwestycyjnym, w pobliżu drogi powiatowej na trasie Cieszyn – Ustroń.

Zarząd Powiatu ogłosił pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż powyższej nieruchomości. Cena wywoławcza w przetargu została ustalona na kwotę 1.800.000,00 zł, termin składania ofert i wpłaty wadium upływa z dniem 21.09.2020 r., termin przetargu wyznaczono na 25.09.2020 r. godz. 1000.

Szczegółowe informacje znajdują się w Starostwie Powiatowym w Cieszynie, na tablicy ogłoszeń przy ul. Szerokiej 13 i ul. Bobreckiej 29 oraz na stronie internetowej: bip.powiat.cieszyn.pl (Starostwo Powiatowe/Nieruchomości – przetargi) i www.powiat.cieszyn.pl (Szybkie menu/Nieruchomości/ Nieruchomości na sprzedaż). Informacje można uzyskać także w Wydziale Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Cieszynie przy ul. Szerokiej 13 lub pod nr telefonu: 33 477 74 21 lub 33 477 74 24.

Załączniki do pobrania

Bażanowice mapa

Nieruchomość w Bażanowicach - mapa

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.