Brązowy medal Mistrzostw Śląska!

15.09.2020

W niedzielę 14 września 2020 roku odbywał się Narodowy Dzień Tenisa Stołowego. W całym kraju miały miejsce imprezy promujące tę dyscyplinę sportu. Na Śląsku to wydarzenie przebiegało w hali sportowej w Gliwicach Łabędach. Nie zabrakło tam również drużyny LKS Lesznianka.

Klub ma powody do radości. Jedną z imprez towarzyszących były Mistrzostwa Śląska Skrzatów i Żaków. I tak oto w turnieju drużynowym Żaczek Emilia Byrtek w parze z Aleksandrą Romańczuk z RKS Cukrownik Chybia po świetnej grze zdobyły brązowy medal. Ich współpraca mogła się podobać. Ich półfinałowy mecz był bardzo emocjonujący. Uległy nieznacznie 2:3. Gratulujemy występu i życzymy powodzenia w kolejnych występach.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.