Certyfikat 2 stopnia Szkoły Promującej Zdrowie

15.09.2020

ZPSWR uzyskało  certyfikat 2 stopnia „Szkoły Promującej  Zdrowie” -  ogólnopolskiego programu, w którym podejmowano działania promujące zdrowy styl życia, tworzenia przyjaznych warunków umożliwiających  ochronę zdrowia oraz angażowano całą społeczność szkolną do podejmowania działań na rzecz zdrowia.

Już od wielu lat, niezmiennie, ZPSWR promuje zdrowy styl życia na wszystkich możliwych płaszczyznach, zarówno wśród uczniów jak i pracowników. Warto wspomnieć, że program cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale również w Europie jak i na innych kontynentach. Tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że Nasza Placówka osiągnęła kolejny stopień i może stać się wzorem do naśladowania dla lokalnych szkół. ZPSWR nadal będzie uświadamiało jak ważne jest, nie tylko dla Naszych Uczniów, ale i całej społeczności, promowanie zdrowia jako stylu, a nawet filozofii życia.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.