czyste-tatry

Czyste Tatry 22 sierpnia 2020 r.

21.07.2020

Drodzy Wolontariusze Czystych Tatr, z wielką przyjemnością ogłaszamy, że dziewiąty finał Czystych Tatr odbędzie się 22 sierpnia!  Koniecznie zarezerwujcie sobie tę datę w kalendarzu!!!

W tym roku ze względu na wyjątkową sytuację, wydarzenie ograniczy się do jednodniowego sprzątania Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Rejestrować można się zarówno online (pierwsze 1000 osób), jak i w dniu wydarzenia na jednym z siedmiu punktów mobilnych (w godzinach 7:00 do 15:00) zlokalizowanych przy wejściach na szlaki prowadzące do: Morskiego Oka, Doliny Kościeliskiej, Doliny Małej Łąki, Doliny Strążyskiej, Doliny Chochołowskiej, Kuźnic oraz w Punkcie Informacji Turystycznej pod Gubałówką. Nie zwlekajcie z rejestracją!

Przygotowaliśmy dla Was 2500 zestawów!! Przypominamy, że biorąc udział w wydarzeniu tego dnia wejścia na szlaki są bezpłatne. Każdy Wolontariusz otrzyma pakiet zawierający niezbędne do sprzątania przybory (m. in. worki na śmieci i rękawiczki) oraz limitowaną koszulkę Czyste Tatry 2020 z dedykowaną grafiką przygotowaną przez Andrzeja Mleczkę.

Zapewniamy, że Czyste Tatry 2020 przeprowadzone zostaną z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa wynikających z zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia, w związku z epidemią wirusa COVID-19.

Zespół Czystych Tatr

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.