Aktualności

wróć
Historyczne złoto koszykarek Stalmacha!

Historyczne złoto koszykarek Stalmacha!

29.05.2021

W piątek, 28.05.2021 r. w Bytomiu, nasza Drużyna Liceum Ogólnokształcącego im. P. Stalmacha w Wiśle zajęła pierwsze miejsce w finale wojewódzkim, zorganizowanym w ramach licealiady koszykówki dziewcząt. W zawodach wzięły udział trzy drużyny: LO Wisła, ZS nr 5 Ruda Śląska oraz V LO SMS Bytom. Wszystkie spotkania były wyrównane, aczkolwiek determinacja, jak i zaangażowanie zawodniczek "Stalmacha" pozwoliło ukończyć zawody z kompletem zwycięstw. Ogromne gratulacje!

Wyniki: LO Wisła - ZS nr 5 Ruda Śląska 66:49 LO Wisła - V LO SMS Bytom 47:42 ZS nr 5 Ruda Śląska - V LO SMS Bytom 48:54 Tabela końcowa: I miejsce: LO Wisła II miejsce: V LO SMS Bytom III miejsce: ZS nr 5 Ruda Śląska

Z LO Wisła zagrały: Katarzyna Dziendziel, Estera Witoszek, Marta Grabska, Elżbieta Podżorska, Karolina Kiraga, Oliwia Zelek, Marcelina Stebel, Anna Szajthauer, Julia Zawada.

Opiekunami drużyny byli: trener Daniel Arsenicz oraz trener Zbigniew Dusza.

Zachęcamy także do obejrzenia filmiku w wykonaniu naszych uczniów w ramach Dnia Otwartego online.  

Szybkie menu

Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Opieka okołoporodowa i poród w powiecie cieszyńskim Punkt Szczepień Powszechnych Patronaty Starosty Cieszyńskiego Obsługa osób niepełnosprawnych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii Internetowa Rezerwacja Terminów w Wydziale Komunikacji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Geoportal E-Usługi Geodezja Powiat Cieszyński E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice
Cieszyńskie Travel PODNIESIENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W POWIECIE CIESZYŃSKIM