Koło ARiMR- w sercu wsi

16.09.2020

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizuje  konkurs pn. „Koło ARiMR- w sercu wsi”, adresowany do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa śląskiego, który polega nakręceniu krótkiego filmu (od 3 do 5 min.),obrazującego sposób, w jaki dane Koło Gospodyń Wiejskich wykorzystało udzieloną przez ARiMR pomoc finansową na podmiotową działalność.

Dokumenty do pobrania:

regulamin_konkursu.docx

ZALACZNIK_NR_1.1_DO_FORMULARZA_ZGLOSZENIOWEGO_02.docx

ZALACZNIK_NR_1.2_DO_FORMULARZA_ZGLOSZENIOWEGO_02.docx

ZALACZNIK_NR_1.3_DO_FORMULARZA_ZGLOSZENIOWEGO_02.docx

ZALACZNIK_NR_1_FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_02.docx

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.