zdjecie-starosty-cieszynskiego

Komunikat prasowy 1/02/2020

18.02.2020

W imieniu Mieczysława Szczurka, Starosty Cieszyńskiego serdecznie zapraszam do udziału w konferencji prasowej, która odbędzie się 26 lutego. (środa) o godz. 12:00 w pokoju 102 (sala narad Zarządu Powiatu Cieszyńskiego) w Starostwie Powiatowym w Cieszynie, ul. Bobrecka 29.

Spotkanie prasowe w głównej mierze będzie dotyczyło spraw bieżących.

Sylwia Pieczonka

Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu mailowo: s.pieczonka@powiat.cieszyn.pl lub telefonicznie tel. 798 542 510 lub 33 4777 207 do dnia 24.02.2020 r. (poniedziałek).

Pełna treść komunikatu prasowego znajduje się TUTAJ.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.