starosta-cieszynski-official

KOMUNIKAT PRASOWY 3/10/2019

24.10.2019

W imieniu Mieczysława Szczurka, Starosty Cieszyńskiego serdecznie zapraszam do udziału w brunchu prasowym, który odbędzie się 30 października 2019 r. (środa) o godz. 12:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Tematami konferencji będą:

1. prezentacja marki turystycznej Śląska Cieszyńskiego,
  2. sprawy bieżące.

Gościem Starosty będzie pan Bogdan Kasperek, Dyrektor Biura Stowarzyszenia Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza”.

Sylwia Pieczonka

Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu na adres: k.raszka@powiat.cieszyn.pl, s.pieczonka@powiat.cieszyn.pl lub telefonicznie – 334777207 do dnia 29.10.2019 r.

Pełny komunikat prasowy znajduje się TUTAJ.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.