krus-zaprasza-do-aktywnego-wlaczenia-sie-w-kampanie-promocyjna-polskiebazarek

KRUS zaprasza do aktywnego włączenia się w kampanię promocyjną polskiebazarek.pl

07.08.2020

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego reprezentowany przez dyrektora Piotra Dobosza pragnie gorąco zachęcić jak najszersze grono miłośników polskiej żywności do aktywnego korzystania  z platformy ogłoszeniowej polskiebazarek.pl, która pomaga w nawiązaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami.

Wychodząc naprzeciw utrudnieniom przy tradycyjnej formie sprzedaży produktów, z jakimi przyszło nam się zmierzyć w dobie koronawirusa, powstała kampania informacyjna z inicjatywy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego pod nazwą "Cudze chwalicie, swoje poznajcie", promująca polskiebazarek.pl.

Co ważne, na platformie można bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia  o sprzedaży i promocji swoich produktów. Dzięki takiej inicjatywie konsument korzysta, bo płaci dokładnie tyle, ile proponuje rolnik, bez marży pobieranej przez pośredników.

Kampania informacyjna promująca polskiebazarek.pl stwarza bardzo korzystne warunki dla szerokiego grona zainteresowanych rolników jak i konsumentów, w celu sprzedaży oraz nabywania produktów wysokiej jakości z wiarygodnego źródła.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.