Aktualności

wróć
Most w Drogomyślu (ul. Główna) – utrudnienia w ruchu!

Most w Drogomyślu (ul. Główna) – utrudnienia w ruchu!

06.07.2022

W związku z realizacją zadania pod nazwą Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu nad rz. Wisłą w ramach rozbudowy drogi powiatowej 2627S w Drogomyślu" Wykonawca robót Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. informuje mieszkańców oraz użytkowników ul. Głównej w Drogomyślu (rejon mostu nad rzeką Wisłą), że na czas wykonywania zasadniczych robót mostowych i drogowych od środy, 6 lipca 2022 r. od godz. 10.30 wdrożona zostanie tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu dla ruchu pieszego i samochodowego na  przebudowywanym moście wraz z odcinkiem drogi (z zapewnieniem w miarę możliwości dojazdu do posesji zlokalizowanych przy terenie budowy).

Zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu.

W związku z zamknięciem obiektu - ruch pojazdów na czas robót zostanie przeprowadzony dwoma objazdami tymczasowymi różniącymi się dopuszczalną masą całkowitą oraz wysokością pojazdów dopuszczonych do ruchu na wskazanym objeździe.

Objazd dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t lub wysokości do 3,0 m zostanie przeprowadzony drogą krajową DK-81 oraz drogami powiatowymi ul. Wiejską i ul. Wiślańską w Drogomyślu.

Natomiast objazd dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t lub wysokości powyżej 3,0 m zostanie przeprowadzony drogą krajową DK-81, drogą wojewódzką 939 w miejscowości Zbytków i Strumień, drogami powiatowymi ul. Bielską w Zabłociu oraz Chybiu, ul. Cieszyńską w Chybiu, Mnichu i Zaborzu oraz ul Główną w Drogomyślu.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy, jednocześnie prosimy mieszkańców oraz użytkowników o stosowanie się do wyznaczonego objazdu oraz do informacji przekazywanych bezpośrednio przez przedstawiciela Wykonawcy robót.

Mieczysław Szczurek Starosta Cieszyński

W załączeniu do pobrania mapy z objazdem:

Mapa 1

Mapa 2 

Szybkie menu

Ze zbiorów Muzeum Śląska Cieszyńskiego Patronaty Starosty Cieszyńskiego Wsparcie dla Ukrainy w powiecie cieszyńskim Szczepienia przeciwko COVID-19 w powiecie cieszyńskim Pomoc Społeczna w Powiecie Cieszyńskim "Przeciw Przemocy" projekt Programy dofinansowane z budżetu państwa w powiecie cieszyńskim Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Opieka okołoporodowa w powiecie cieszyńskim Obsługa osób niepełnosprawnych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii Internetowa Rezerwacja Terminów w Wydziale Komunikacji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Geoportal E-Usługi Geodezja Powiat Cieszyński E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS Szkoły zawodowe strona zostanie otwarta w nowej karcie Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Cieszynie - strona zostanie otwarta w nowej karcie   Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie - strona zostanie otwarta w nowej karcie Powiatowy Urząd pracy w Cieszynie - strona zostanie otwarta w nowej karcie Cieszyńskie Pogotowie Ratunkowe - strona zostanie otwarta w nowej karcie Szpital Śląski - strona zostanie otwarta w nowej karcie Muzeum Śląska Cieszyńskiego - strona zostanie otwarta w nowej karcie  Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie - strona zostanie otwarta w nowej karcie
Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie YouTube - strona zostanie otwarta w nowej karcie Cieszyńskie Travel- strona zostanie otwarta w nowej karcie PODNIESIENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W POWIECIE CIESZYŃSKIM Wsparcie dla Ukrainy