Pierwszy klient  w nowej siedzibie Wydziału Komunikacji z niespodzianką

Pierwszy klient w nowej siedzibie Wydziału Komunikacji z niespodzianką!

14.09.2020

Przypominamy - od poniedziałku, 14 września 2020 r. Wydział Komunikacji przyjmuje swoich klientów w nowej siedzibie, która znajduje się w Cieszynie, przy ul. Granicznej 79.

- Dzisiaj, w pierwszym dniu pracy Wydziału w nowej lokalizacji - przygotowaliśmy miłą niespodziankę dla pierwszego klienta, który przyjdzie do nas przerejestrować swój samochód. Była nią tablica o szczególnym numerze rejestracyjnym. Są na niej  umieszczone cztery jedynki oraz literka G (1111 G), mówi Dariusz Tessar, Naczelnik Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Dlaczego na tablicy rejestracyjnej znalazły się tylko same jedynki? -  Pierwsza 1 oznacza pierwsze "przerejestrowanie" pojazdu w nowej lokalizacji,  druga 1  oznacza pierwszego Klienta z kategorii "rejestracja pojazdów", kolejna,  trzecia 1 to pierwszy dzień pracy na Granicznej, a ostatnia, czwarta 1 to pierwsze tablice tutaj wydane. Natomiast  literka G pochodzi od pierwszej litery nazwy ulicy, gdzie od dzisiaj Wydział ma siedzibę , tłumaczy Dariusz Tessar. - Pozostaje nam życzyć naszemu pierwszemu klientowi szerokiej drogi, kończy Naczelnik.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.