Aktualności

wróć
Płyny dezynfekcyjne dla Szpitala Śląskiego

Płyny dezynfekcyjne dla Szpitala Śląskiego

16.05.2020

W obliczu zagrożenia rozprzestrzeniającym się koronawirusem, środki do dezynfekcji w Szpitalu Śląskim w Cieszynie, podobnie jak i w każdej innej placówce medycznej, są absolutnie niezbędne.

Zarówno pod kątem bezpieczeństwa pacjentów, jak i dla zapewnienia ochrony lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz całego personelu medycznego, od którego zależy skuteczne i sprawne leczenie Pacjentów.

W obecnej, trudnej sytuacji wiele firm, instytucji i osób dobrej woli wspiera cieszyńską placówkę.  

Wczoraj (15.05.2020 r.) do grona licznych darczyńców dołączyła firma P.P.H.U. AWE Sp. z o.o. z Bielska-Białej, która przekazała 250 l płynu do dezynfekcji.

W dobie pandemii, w naszym szpitalu zużywa się ogromne ilości środków o właściwościach wirusobójczych. Zapas płynu od razu więc trafił do apteki szpitalnej, skąd dystrybuowany jest zgodnie z potrzebami na wszystkie oddziały szpitalne.

Zakup płynu do dezynfekcji to zawsze spory wydatek dla Szpitala, dlatego jesteśmy wdzięczni firmom, które w tym trudnym czasie nas wspierają.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie, zaangażowanie i niezliczone gesty solidarności wobec personelu medycznego i pracowników ochrony zdrowia.

Szybkie menu

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice
Cieszyńskie Travel