Aktualności

wróć
Ruszyły zapisy na zawody narciarskie dla pracowników samorządów ze Śląska

Ruszyły zapisy na zawody narciarskie dla pracowników samorządów ze Śląska

13.01.2022

12 lutego w Ośrodku Narciarskim Beskid Sport Arena w Szczyrku odbędą się I Mistrzostwa Samorządowców w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Starosty Pszczyńskiego i Burmistrza Pszczyny. Internetowa rejestracja zawodników potrwa do 5 lutego.

Do udziału w zawodach zapraszamy pracowników samorządowych z terenu Śląska wraz z rodzinami. Organizatorzy zawodów zwracają się o przekazanie tej informacji pracownikom Państwa urzędu oraz pracownikom jednostek organizacyjnych. Będzie to okazja do aktywnego spędzenia czasu, a przede wszystkim integracji samorządowego środowiska.

Data zawodów: 12 lutego 2022

Miejsce: Ośrodek Narciarski Beskid Sport Arena w Szczyrku

Rywalizacja na trasie slalomu giganta będzie przeprowadzona w 3 kategoriach:

  • Pracownik samorządowy – kobiety
  • Pracownik samorządowy – mężczyźni
  • Rodzinna – pracownik samorządowy + członek rodziny (w pierwszej linii, czyli żona/mąż lub dzieci)

Dla pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii przewidziano puchary oraz nagrody rzeczowe.

Rejestracja

Zapisy są prowadzone od 12 stycznia. Aby dokonać zgłoszenia osoba startująca lub jej prawny opiekun (w przypadku osób niepełnoletnich) zobowiązany jest wypełnić formularz on-line na stronie oraz uiścić opłatę startową. Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są tylko przez system rejestracji, nie ma możliwości zapisania się poza systemem lub w dniu zawodów.

Zamknięcie listy startowej nastąpi 5 lutego o godz. 23:59.

Opłata startowa za udział w zawodach wynosi: 100 zł. W ramach opłaty startowej każdy uczestnik otrzyma karnet na cały dzień jazdy na trasach Ośrodka BSA Szczyrk oraz bezpłatny posiłek.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów narciarskich, który dostępny jest na stronie zapisów.

Spotkajmy się na stoku Beskid Sport Arena w Szczyrku!

Organizatorzy:

  • Powiat Pszczyński
  • Gmina Pszczyna
  • Audi Lellek Group Katowice
  • GregTeam Pszczyna

 

W razie pytań prosimy o kontakt: zawody.narciarskie@powiat.pszczyna.pl

Szybkie menu

Szczepienia przeciwko COVID-19 w powiecie cieszyńskim Opieka Społeczna w Powiecie Cieszyńskim "Przeciw Przemocy" projekt Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg w powiecie cieszyńskim Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Opieka okołoporodowa w powiecie cieszyńskim Punkt Szczepień Powszechnych Patronaty Starosty Cieszyńskiego Obsługa osób niepełnosprawnych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii Internetowa Rezerwacja Terminów w Wydziale Komunikacji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Geoportal E-Usługi Geodezja Powiat Cieszyński E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice
Cieszyńskie Travel PODNIESIENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W POWIECIE CIESZYŃSKIM