Śląskie: Spotkania online – chcesz wiedzieć więcej o wsparciu z ARiMR

05.07.2020

Śląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników, w zakresie pogłębienia wiedzy oraz potrzeby przekazania dodatkowych ważnych informacji, organizuje spotkania z rolnikami. W związku z sytuacją epidemiczną odnośnie koronawirusa SARS-CoV-2 spotkania odbywają się w formie spotkań online.

Pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, podczas wirtualnego spotkania przybliżają tematy finansowania inwestycji w ramach PROW 2014-2020, tematyka spotkań ustalana jest według obowiązującego harmonogramu naboru wniosków. Systematyczne co tygodniowe spotkania poruszają szeroką tematykę wsparcia dla rolnictwa, zarówno dla dużych jak i małych gospodarstw, dla grup producentów rolnych i rolników indywidualnych. Harmonogram naborów wniosków na rok 2020 posiada szeroki wachlarz oferty skierowanej dla naszych beneficjentów. Jeżeli interesuje Cię jakieś działanie, o którym chciałbyś uzyskać przystępnej informacji oraz pragniesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania zapraszamy.

W lipcu poruszymy tematykę Premii dla młodego rolnika (01.07.2020), Wsparcia na zalesienia i tworzenia terenów zalesieniowych (08.07.2020) oraz omówimy funkcjonowanie i zadania Portalu IRZplus (16.07.2020), spotkania będą odbywać się w środy o godz. 11:00.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.