Ul. Długa w Hażlachu - utrudnienia w ruchu!

05.08.2020

Od wtorku 11 sierpnia 2020 r. na ul. Długiej w Hażlachu zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na odcinku od skrzyżowania ul. Długiej z ulicą Rudawską do ul. Długiej 100.

W związku rozpoczęciem realizacji inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej 2621S - ul. Długiej w Hażlachu na odcinku od lasu Brzezie w kierunku centrum Hażlacha (do istniejącego chodnika)", Wykonawca robót – firma TETLA SZYMON „DROGRÓD” informuje mieszkańców oraz użytkowników ul. Długiej, że dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz ze względu na technologię robót, na czas wykonywania robót związanych z rozbudową ul. Długiej w Hażlachu od dnia 11 sierpnia 2020r. planowane jest wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu polegającej na zawężeniu jezdni do jednego pasa ruchu oraz wprowadzenie ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną na odcinku realizowanych robót (zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu).

Za utrudnienia w ruchu PRZEPRASZAMY.

Prosimy również mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców i użytkowników drogi powiatowej 2621S - ul. Długiej w Hażlachu o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu przez teren budowy oraz stosowanie się do informacji przekazywanych bezpośrednio przez przedstawicieli Wykonawcy robót.

W ZAŁĄCZENIU MAPA Z PROJKTEM TYMCZASOWEJ ORGANIZACJI RUCHU ETAP_5 ORAZ ETAP_6.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.