Uwaga! Awaria łącza światłowodowego w Wydziale Komunikacji!

16.09.2020

W dniu 16.09.2020 r. w Wydziale Komunikacji w Cieszynie wystąpiła awaria łącza światłowodowego uniemożliwiająca poprawne działanie systemu CEPiK.

Z uwagi na możliwość wydłużenia czasu naprawy informujemy, że w dniu 17.09.2020 r. załatwianie spraw w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie będzie znacząco utrudnione.

Problem rozwiązuje dostawca usługi.

- Co ważne, Wydział Komunikacji jest w stałym kontakcie z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych, która stwierdziła, że wina za tę awarię leży po stronie Netii, jako dostawcy światłowodu, mówi Łukasz Heller, Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów.

Niestety dzisiaj (17.09.2020 r.) usterka nadal nie została naprawiona i - póki co - cały Wydział Komunikacji (w tym Referat Rejestracji Pojazdów i Referat Prawa Jazdy) nie jest w stanie obsługiwać Klientów, ponieważ nie działają programy "Pojazd" i "Kierowca".

Ponownie wykonałem telefon do Warszawy, która potwierdza brak połączenia z naszym urzędem. Czekamy na dalsze informacje z ich strony, informuje Łukasz Heller, Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów.

Dostawca światłowodu potwierdził, że przyjął zgłoszenie awarii oraz jeszcze dzisiaj (17.09.2020 r.) rozpocznie usuwanie usterki!

Przypominamy, że od 14 września siedziba Wydziału Komunikacji mieści się w Cieszynie, przy ul. Granicznej 79 (przejście graniczne w Cieszynie-Boguszowicach).

W związku z powyższym nastąpiła zmiana numerów telefonów do Wydziału Komunikacji.

Poniżej publikujemy aktualne numery telefonów:

Informacja tel.: (33) 47 09 500, Informacja: (33) 47 09 501

Naczelnik: Dariusz Tessar tel. (33) 47 09 502

Kierownik Referatu Prawa Jazdy: Wioleta Witek tel (33) 47 09 503

Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów: Łukasz Heller tel. (33) 47 09 504

Referat Prawa Jazdy: tel (33) 47 09 508

Fot. Małgorzata Krawczyk

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.