Aktualności

wróć
Uwaga! Awaria łącza światłowodowego w Wydziale Komunikacji!

Uwaga! Awaria łącza światłowodowego w Wydziale Komunikacji!

16.09.2020

W dniu 16.09.2020 r. w Wydziale Komunikacji w Cieszynie wystąpiła awaria łącza światłowodowego uniemożliwiająca poprawne działanie systemu CEPiK.

Z uwagi na możliwość wydłużenia czasu naprawy informujemy, że w dniu 17.09.2020 r. załatwianie spraw w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie będzie znacząco utrudnione.

Problem rozwiązuje dostawca usługi.

- Co ważne, Wydział Komunikacji jest w stałym kontakcie z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych, która stwierdziła, że wina za tę awarię leży po stronie Netii, jako dostawcy światłowodu, mówi Łukasz Heller, Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów.

Niestety dzisiaj (17.09.2020 r.) usterka nadal nie została naprawiona i - póki co - cały Wydział Komunikacji (w tym Referat Rejestracji Pojazdów i Referat Prawa Jazdy) nie jest w stanie obsługiwać Klientów, ponieważ nie działają programy "Pojazd" i "Kierowca".

Ponownie wykonałem telefon do Warszawy, która potwierdza brak połączenia z naszym urzędem. Czekamy na dalsze informacje z ich strony, informuje Łukasz Heller, Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów.

Dostawca światłowodu potwierdził, że przyjął zgłoszenie awarii oraz jeszcze dzisiaj (17.09.2020 r.) rozpocznie usuwanie usterki!

Przypominamy, że od 14 września siedziba Wydziału Komunikacji mieści się w Cieszynie, przy ul. Granicznej 79 (przejście graniczne w Cieszynie-Boguszowicach).

W związku z powyższym nastąpiła zmiana numerów telefonów do Wydziału Komunikacji.

Poniżej publikujemy aktualne numery telefonów:

Informacja tel.: (33) 47 09 500, Informacja: (33) 47 09 501

Naczelnik: Dariusz Tessar tel. (33) 47 09 502

Kierownik Referatu Prawa Jazdy: Wioleta Witek tel (33) 47 09 503

Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów: Łukasz Heller tel. (33) 47 09 504

Referat Prawa Jazdy: tel (33) 47 09 508

Fot. Małgorzata Krawczyk 

 

 

Szybkie menu

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg w powiecie cieszyńskim Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Opieka okołoporodowa w powiecie cieszyńskim Punkt Szczepień Powszechnych Patronaty Starosty Cieszyńskiego Obsługa osób niepełnosprawnych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii Internetowa Rezerwacja Terminów w Wydziale Komunikacji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Geoportal E-Usługi Geodezja Powiat Cieszyński E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice
Cieszyńskie Travel PODNIESIENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W POWIECIE CIESZYŃSKIM