Aktualności

wróć
w-tym-roku-nie-wysylamy-wielkanocnych-kartek

W tym roku nie wysyłamy wielkanocnych kartek

03.04.2020

Już za tydzień Święta Zmartwychwstania Pańskiego. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, nadchodzące Święta będą inne niż wszystkie dotychczasowe. Każdego roku o tej porze Starostwo Powiatowe w Cieszynie wysyła tradycyjne kartki świąteczne do wielu instytucji, służb, organizacji z terenu powiatu cieszyńskiego, składając okolicznościowe życzenia. 

W związku z pandemią SARS-COV2, w tym roku Mieczysław Szczurek, Starosta Cieszyński podjął decyzję, że prześle świąteczne życzenia tylko w formie e-kartek, za pośrednictwem strony internetowej www.powiat.cieszyn.pl i mediów społecznościowych. 

- W tym szczególnym i ciężkim roku pandemii COVID-19 postanowiłem, że nie będziemy wysyłali żadnych tradycyjnych kartek świątecznych do naszych partnerów, dobrodziejów, przyjaciół, instytucji, firm z terenu powiatu cieszyńskiego, z którymi na co dzień współpracujemy. Podjąłem taką decyzję, ponieważ moim nadrzędnym celem jako Starosty Cieszyńskiego jest przede wszystkim ochrona życia i zdrowia naszych Mieszkańców. Na ten moment takiego wsparcia w szczególności potrzebują pracownicy Poczty. Mam głęboką świadomość, że Pocztowcy w bardzo istotny sposób narażają swoje życie oraz zdrowie, dlatego nie chcę  obciążać ich dodatkową pracą. Cieszę się, że moi Koledzy Samorządowcy, w tym również Starostowie Powiatowi solidaryzują się z nimi i postąpili w taki sam sposób, informuje Mieczysław Szczurek, Starosta Cieszyński.

Szybkie menu

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice
Cieszyńskie Travel