zlotka-stalmacha

Walentynkowe Złotka wiślańskiego Liceum

13.02.2020

W dniu 12 lutego na hali sportowej w Pogórzu odbył się II Walentynkowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt.

Brały w nim udział dziewczęce reprezentacje szkół średnich z powiatu cieszyńskiego, w tym uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. P. Stalmacha w Wiśle. Turniej odbywał się w formule „każdy z każdym”. Mimo wysokiego poziomu drużyn nasze zawodniczki spisały się wzorowo, wygrywając wszystkie mecze, ze stratą tylko jednej bramki.

Skład naszej drużyny: Kinga Kukuczka, Joanna Legierska, Łucja Kawulok, Kinga Golik, Wiktoria Bojko, Katarzyna Żyrek, Kinga Jochacy, Karolina Bojko, Dżesika Cieślar. Opiekunowie: Marcin Pudalik, Daniel Arsenicz.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.