starostwo-powiatowe-w-cieszynie-wprowadza-zmiany-w-bezposredniej-obsludze-klienta-1

Wprowadzamy zmiany w bezpośredniej obsłudze naszych klientów

16.10.2020

W związku z wprowadzonymi na terenie Polski kolejnymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa COVID-19, a także wejściem Powiatu Cieszyńskiego do strefy czerwonej – Starostwo Powiatowe w Cieszynie od poniedziałku, 19 października 2020 r. wprowadza nowe zasady w zakresie bezpośredniej obsługi klientów, informuje Mieczysław Szczurek, Starosta Cieszyński.

- W obiekcie przy ul. Szerokiej 13, gdzie znajdują się: Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru, Wydział Nieruchomości, Wydział Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, Wydział Architektury i Budownictwa, ruchem klientów będzie kierował pracownik służby ochrony. Wejście do poszczególnego Wydziału będzie możliwe tylko za okazaniem karty wstępu, która zostanie wydana przez pracownika służby ochrony. Jednocześnie w każdym Wydziale może być obsługiwany tylko jeden klient. Nie dotyczy to wydawania map, wypisów i wyrysów, co będzie realizowane na dotychczasowych zasadach, dodaje Starosta.

Natomiast w obiekcie przy ul. Granicznej 79, gdzie znajduje się Wydział Komunikacji, ograniczymy liczbę klientów jednocześnie oczekujących na obsługę w poczekalni Wydziału. Ruchem klientów będzie kierował pracownik służby ochrony. Dziękujemy za zrozumienie i liczymy na współpracę, kończy Szczurek.

Wszystkich naszych klientów prosimy o stosowanie się do zaleceń przekazywanych przez pracowników służby ochrony.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w związku z trudną sytuacją dotyczącą koronawirusa, apelujemy i prosimy o załatwianie spraw w pierwszej kolejności:

Podczas wizyty klienta w Urzędzie bezwzględnie obowiązuje zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa, w szczególności: zachowanie odstępu od pozostałych osób, zakrycie nosa i ust maseczką lub w inny dopuszczalny sposób oraz obowiązkowa dezynfekcja rąk.

Starostwo Powiatowe zastrzega sobie, iż mogą zostać wprowadzone dodatkowe obostrzenia i ograniczenia dotyczące bezpośredniej obsługi naszych klientów.

Prosimy o bieżące śledzenie naszych komunikatów pojawiających się na stronie internetowej naszego urzędu www.powiat.cieszyn.pl.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.