ankieta-na-temat-mozliwosci-rozwoju-elektromobilnosci

Zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat możliwości rozwoju elektromobilności

08.01.2021

Śledząc światowe statystyki dotyczące tempa przyrostu pojazdów elektrycznych, biorąc pod uwagę stan jakości powietrza, stwierdzić można, iż wszystkie kraje europejskie czeka epoka nisko i zeroemisyjnego transportu.

Postępując zgodnie ze światowymi trendami oraz wytycznymi Unii Europejskiej Powiat Cieszyński przystąpił do sporządzenia Strategii Rozwoju Elektromobilności na lata 2020-2035.

Celem projektu jest stworzenie warunków do rozwoju elektromobilności na terenie powiatu.

Cele szczegółowe:

• rozwój transportu publicznego w oparciu o technologie elektromobilne,
  • wdrożenie działań umożliwiających ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza,
  • rozwój infrastruktury rowerowej i elektrorowerowej,
  • wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Jak Ty możesz pomóc?

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich mieszkańców powiatu o wypełnienie krótkiej ankiety na temat możliwości rozwoju elektromobilności w naszym powiecie.

Jak wypełnić ankietę?

Najłatwiej zrobić to bezpośrednio na stronie, na ktorej się znajdujesz. Kliknij link pod plakatem, a formularz sam przeprowadzi Cię przez każdy etap.

Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.