Zaproszenie na rozdanie nagród w dziedzinie kultury

21.11.2019

Szanowni Państwo! Drogie Redakcje! W imieniu Zarządu Powiatu Cieszyńskiego serdecznie zapraszam na uroczystość, w której trakcie zostaną wręczone tegorocznym Laureatom Nagrody Powiatu w dziedzinie kultury im. ks. Leopolda Jana Szersznika.

Laureatami są: Jolanta Dygoś, Jan Bojko, Andrzej Niedoba oraz AKF „Klaps” z Chybia.

Uroczystość odbędzie się 27 listopada 2019 r. o godz. 17.00 w Sali Rzymskiej Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie przy ul. Regera 6.

Oprawę artystyczną ceremonii stanowił będzie występ zespołu Trio Dariusza Górnioka gościnnie z wokalistką Kają Karapliols.

Serdecznie pozdrawiam,

Sylwia Pieczonka

Pełna treść zaproszenia znajduje się TUTAJ.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.