otwarte-konkursy-ofert-z-zakresu-pomocy-spolecznej

Zarząd Powiatu Cieszyńskiego ogłosił otwarte konkursy ofert z zakresu pomocy społecznej

20.11.2020

Uchwałą nr  613/ZP/VI/20 z dnia 19 listopada br. ogłoszony został otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego polegającego na prowadzeniu dziennego ośrodka wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi w latach 2021-2024.

Uchwałą nr  614/ZP/VI/20 z dnia 19 listopada br. ogłoszony został otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego polegającego na prowadzeniu punktu interwencji kryzysowej w roku 2021.

Uchwałą nr 615/ZP/VI/20 z dnia 19 listopada br. ogłoszony został otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego polegającego na prowadzeniu placówki opiekuńczo-wychowawczej typu interwencyjnego dla 12 wychowanków w latach 2021-2022

Szczegółowe informacje znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Organizacje pozarządowe / Otwarte konkursy ofert

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.