zdrowie-po-cieszynsku-wyrozniajace-zdjecie

ZDROWIE PO CIESZYŃSKU”2020 – VIII EDYCJA KONKURSU

12.02.2020

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w nowej edycji konkursu pt.: „ZDROWIE PO CIESZYŃSKU”, który propaguje zdrowy styl życia, w połączeniu z kulturą i tradycją Śląska Cieszyńskiego.

Do wyboru są trzy kategorie: literacka na bajkę lub baśń, teatralna na scenkę rodzajową oraz edukacyjna na grę towarzyską. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 8 kwietnia br.

Finał konkursu odbędzie się 29 kwietnia 2020r. o godz. 10.00 w auli Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Domu Narodowego.

Gwarantujemy atrakcyjne nagrody, poczęstunek i dużo pozytywnych emocji.

Regulamin, załączniki są także dostępne na stronie: www.powiat.cieszyn.pl, w „Szybkim Menu” w kategorii „Promocja Zdrowia”, w zakładce „Konkursy z nagrodami”.

Kontakt / zgłoszenia: Biuro Promocji Zdrowia Starostwa Powiatowego w Cieszynie przy ul. Bobreckiej 29, pokój 216, tel. 33-4777216, kom.534 967 028, fax. 33-4777332, e-mail: pz@powiat.cieszyn.pl.

Plakat do pobrania znajduje się TUTAJ.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.