nekrolog-janusz-dziedzic

Zmarł Janusz Dziedzic, Radny Powiatu Cieszyńskiego

01.01.2021

„W daleką podróż zabrał Cię Bóg.

Jedną nadzieję nam dając,

Że kiedyś przekroczą też Niebios próg.

Ci, którzy tutaj w bólu zostali…”

Z ogromnym smutkiem i poczuciem wielkiej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Janusza Dziedzica

Radnego Powiatu Cieszyńskiego, Znakomitego Samorządowca, Członka Zarządu Powiatu Cieszyńskiego w latach 2014-2018, Kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Międzyświeciu, Dobrego, Życzliwego Człowieka.

Składamy wyrazy głębokiego żalu, szczerego współczucia oraz słowa otuchy Rodzinie, Bliskim, Przyjaciołom, Współpracownikom, a także tym Wszystkim, którym szczególnie bliska była osoba śp. Janusza Dziedzica.

Rada i Zarząd Powiatu Cieszyńskiego

Informacja o uroczystościach pogrzebowych

W sobotę, 9 stycznia 2021 r. o godz. 11:00 w Kościele p.w. Chrystusa Króla w Chybiu odbędzie się Msza Św. Żałobna śp. Janusza Dziedzica, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku (nowy Cmentarz w Skoczowie).

Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.