zmiany-w-rozkladach-jazdy

Zmiany w rozkładach jazdy na powiatowych liniach komunikacyjnych

14.05.2020

- W związku z działaniami rządu, polegającymi na zmianie zakresu obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną kraju i kolejnym etapem odmrażania gospodarki, w uzgodnieniu z operatorami przewozów autobusowych, od dnia 18 maja 2020 roku, wprowadzam zmiany w rozkładach jazdy na powiatowych liniach komunikacyjnych, polegające na zwiększeniu ilości kursów autobusów, mówi Mieczysław Szczurek, Starosta Cieszyński.

Przewozy wykonywane będą – przy zachowaniu obowiązujących norm sanitarnych - jak w dni wolne od nauki szkolnej, tzn. zawieszone pozostają nadal kursy oznaczone w rozkładach jazdy symbolem “S”, do czasu wznowienia zajęć lekcyjnych.

Rozkład jazdy autobusów kursujących na powiatowych liniach autobusowych znajduje się poniżej.

Cieszyn-Cisownica

Cieszyn-Koniaków-Ochodzita

Cieszyn-Jaworzynka

Cieszyn-Brenna-Leśnica

Cieszyn-Brenna-Węgierski

Cieszyn-Przełęcz Salmopolska

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.