Czasowo zawieszamy bezpośrednią obsługę w Wydziale Architektury i Budownictwa

26.10.2020

W związku z trwającą w naszym kraju pandemią koronawirusa SARS-CoV2 wywołującą groźną chorobę zakaźną COVID-19, Wydział Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Cieszynie z siedzibą przy ul. Szerokiej 13 znalazł się w trudnej sytuacji kadrowej.

Do poniedziałku 30 listopada czasowo zawiesza się bezpośrednią obsługę klientów  w Wydziale Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Cieszynie, informuje Mieczysław Szczurek, Starosta Cieszyński. - Wnioski kierowane do Wydziału Architektury i Budownictwa należy przesyłać pocztą lub składać w Kancelarii Ogólnej Starostwa, dodaje Starosta.

Z pracownikami Wydziału można kontaktować się:

Pozostałe Wydziały przyjmują zgodnie z komunikatem opublikowanym dnia 16 października 2020 r.

Jednocześnie Starosta Cieszyński apeluje do wszystkich Mieszkańców Powiatu Cieszyńskiego, kierując się troską o Państwa bezpieczeństwo, w związku z obecnie panującymi niełatwymi warunkami epidemiologicznymi o załatwianie spraw w pierwszej kolejności:

- Przypominam, że podczas wizyty klienta w Urzędzie bezwzględnie obowiązuje zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa, a w szczególności: zachowanie odstępu od pozostałych osób, zakrycie nosa i ust maseczką lub w inny dopuszczalny sposób, jak również obowiązkowa dezynfekcja rąk, przypomina Szczurek.

Starostwo Powiatowe zastrzega sobie, iż mogą zostać wprowadzone dodatkowe obostrzenie i ograniczenia w bezpośredniej obsłudze naszych klientów.

mówi Sylwia Pieczonka

- Proszę wszystkich Państwa o bieżące śledzenie naszych komunikatów pojawiających się na stronie internetowej naszego urzędu (www.powiat.cieszyn.pl). Dziękuję za zrozumienie i liczę na współpracę, kończy Włodarz Powiatu.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.