Aktualności

wróć
Już po symulacji naboru do powiatowych szkół!

Już po symulacji naboru do powiatowych szkół!

21.07.2021

We wtorek, 20 lipca 2021 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbyła się z udziałem dyrektorów szkół ponadpodstawowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Cieszyński oraz Janiny Żagan Wicestarosty Powiatu Cieszyńskiego, symulacja przydziału uczniów szkół podstawowych w ramach naboru 2021/2022 do powiatowych szkół.

Do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Cieszyński zakwalifikowało się ponad 1394 uczniów, co pozwoliło na otwarcie 56 oddziałów.

Co ważne, pozostało 43 absolwentów szkół podstawowych zarejestrowanych w systemie elektronicznego naboru, którzy po symulacji nie zostali nieprzydzieleni do żadnej ze szkół. Ci uczniowie nie muszą się martwić, ponieważ czekają na nich 194 miejsca.

Ogłoszenie list zakwalifikowanych nastąpi w czwartek, 22 lipca. Potwierdzanie woli przez kandydatów rozpoczęcia nauki w danej szkole rozpocznie się od piątku, 23 lipca.

Listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych zostaną ogłoszone w poniedziałek, 2 sierpnia 2021 r.

Od wtorku, 3 sierpnia rozpocznie się drugi etap rekrutacji – rekrutacja uzupełniająca, prowadzona w sposób nieelektroniczny.

Szybkie menu

Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Opieka okołoporodowa i poród w powiecie cieszyńskim Punkt Szczepień Powszechnych Patronaty Starosty Cieszyńskiego Obsługa osób niepełnosprawnych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii Internetowa Rezerwacja Terminów w Wydziale Komunikacji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Geoportal E-Usługi Geodezja Powiat Cieszyński E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice
Cieszyńskie Travel PODNIESIENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W POWIECIE CIESZYŃSKIM