Aktualności

wróć
img-3532

Młodzież zapobiega pożarom

03.04.2019

30 marca w OSP Pogwizdów odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych a zwycięzcy będą rywalizować na szczeblu wojewódzkim.

 

Miejsce

 

Nazwisko i Imię

 

Gmina

 

Test

Egzamin

 

Razem

pkt

ustny

praktyczny

Szkoły podstawowe

1

LEGIERSKI Adam  *

Istebna

19

6

1

26

2

DYTKO Damian

Dębowiec

15

7

0

22

3

HECZKO Laura

Cieszyn

15

3

1

19

4

GABZDYL Fabian

Skoczów

14

-

-

14

4

NOWAK Milena

Ustroń

14

-

-

14

6

SUCHAN Jakub

Chybie

13

-

-

13

6

GASZEK Paweł

Goleszów

13

-

-

13

8

BABICKA Magdalena

Wisła

12

-

-

12

9

PRZEMYK Tomasz

Strumień

11

-

-

11

10

GREŃ Marzena

Brenna

9

-

-

9

11

KIEDROŃ Daniel

Hażlach

8

-

-

8

11

PYTEL Paulina

Zebrzydowice

8

-

-

8

Gimnazja

1

CIEŚLAR Łukasz   *

Wisła

21

8

6

35

2

PILCH Szymon

Istebna

17

6

3

26

3

HECZKO Sara

Cieszyn

15

9

2

26

4

KUŚ Kacper

Hażlach

15

3

6

24

5

GREŃ Krzysztof

Brenna

14

-

-

14

5

FARUGA Zuzanna

Chybie

14

-

-

14

7

KANTOR Oliwia

Dębowiec

13

-

-

13

8

KLUZ Oliwia

Goleszów

11

-

-

11

8

GLUZA Justyna

Ustroń

11

-

-

11

10

JANIK Maria

Strumień

10

-

-

10

11

WANTULOK Maksymilian

Skoczów

9

-

-

9

11

LIPOWCZAN Mateusz

Zebrzydowice

9

-

-

9

Szkoły ponadgimnazjalne

1

LEGIERSKI Paweł  *

Cieszyn

19

9

6

34

2

LEGIERSKA Małgorzata

Istebna

15

3

6

24

3

CZYŻ Karol

Ustroń

14

0

6

20

4

MAKULA Wojciech

Goleszów

13

-

-

13

4

FRYDRYCHOWSKI Mateusz

Skoczów

13

-

-

13

4

PŁÓCIENICZAK  Hanna

Wisła

13

-

-

13

7

SZCZYPKA Kordian

Strumień

12

-

-

12

7

KRAWCZYK Joachim

Zebrzydowice

12

-

-

12

9

PONC Dawid

Dębowiec

11

-

-

11

10

PILLICH Paulina

Hażlach

10

-

-

10

11

BURA Daniel

Chybie

9

-

-

9

            * - reprezentuje powiat cieszyński na eliminacjach wojewódzkich

Zestawił : Jan Szczuka

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice