Od 2 listopada w Wydziale Komunikacji obowiązuje wyłącznie Internetowa lub telefoniczna Rezerwacja Terminów!

Od 2 listopada w Wydziale Komunikacji obowiązuje wyłącznie Internetowa lub Telefoniczna Rezerwacja Terminów!

26.10.2020

Szanowni Państwo, mając na względzie nasze wspólne bezpieczeństwo - Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie od poniedziałku 2 listopada 2020 r. wstrzymuje do odwołania przyjmowanie osób z tzw. „tradycyjnej kolejki”. Dotyczy to zarówno Referatu Rejestracji Pojazdów, jak i Referatu Prawa Jazdy.

Jednocześnie informujemy, że obsługiwane będą wyłącznie osoby, które uprzednio dokonały rezerwacji internetowej na stronie https://www.powiat.cieszyn.pl/szybkieMenu/internetowa-rezerwacja-terminow.

- Od niedzieli 1 listopada 2020 r. zostanie zwiększona liczba wolnych miejsc w kalendarzu, natomiast od wtorku 17 listopada 2020 r. terminarz będzie uruchamiany na kolejne 14 dni kalendarzowych (a nie jak do tej pory na 30 dni), tłumaczy Dariusz Tessar, Naczelnik Wydziału Komunikacji. - Dodatkowo od dnia 1 listopada 2020 r. nastąpi uruchomienie nowej kategorii zapisów – do Referatu Prawa Jazdy, dodaje Naczelnik.

mówi Sylwia Pieczonka

- Przypominam również, że telefoniczna rezerwacja terminu wizyty (pod numerem tel. 33 47 09 500) przeznaczona jest dla osób, które nie mają możliwości dokonania zapisu poprzez Internet. Rezerwując termin przez telefon, obowiązuje ta sama procedura realizacji wizyty, jak w przypadku rezerwacji internetowej, ponieważ funkcjonuje ten sam kalendarz rezerwacji, kończy Tessar.

Fot. Małgorzata Krawczyk

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.