silownia-pod-chmurka

SIŁOWNIA POD KASZTANAMI projektem obywatelskim nauczycieli ZPSWR w Cieszynie

14.01.2020
Nauczyciele Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, wychodząc na potrzeby uczniów ale również mieszkańców Cieszyna, stworzyli projekt obywatelski.

Projekt to wizja stworzenia w Parku Kasztanowym " Siłowni pod Kasztanami", z której będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy Cieszyna oraz uczące się w pobliskich placówkach oświatowych dzieci i młodzież.

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA na projekt nr 29.

Ulotka do pobrania znajduje się TUTAJ.
Formularz zgłoszenia projektu znajduje się TUTAJ.

Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie E-SESJA transmisje z sesji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Komunikacji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Geoportal E-Usługi Moduł mapowy - z warstwami System informacji przestrzennej Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza Geodezja Powiat Cieszyński Zespół ds. dostępności w Starostwie Powiatowym w Cieszynie i jednostkach organizacyjnych Powiatu Cieszyńskiego.