stoisko

Śląsk Cieszyński w Wielkopolsce

05.02.2019

Od 1 do 3 lutego w Poznaniu odbywały się jedne z największych targów turystycznych w Polsce – Tour Salon. Nie zabrakło na nich stoiska, na którym prezentowane były walory Śląska Cieszyńskiego.

Śląsk Cieszyński, wspólnie z kilkoma innymi regionami, promował się na stoisku Śląskiej Organizacji Turystycznej, które wyróżniało się wielkością i aranżacją, ciesząc się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Zainteresowani naszą ofertą otrzymali materiały informacyjne i promocyjne prezentujące region. Popularność stoisku zapewniały też codziennie organizowane „happy hour”, w trakcie których każdy mógł skosztować naszych regionalnych specjałów. Mamy nadzieję, że powodzenie na targach przełoży się na wzrost liczby turystów, którzy pojawią się w Beskidach. Uczestnictwo w targach było możliwe dzięki współpracy Powiatu Cieszyńskiego ze Stowarzyszeniem Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” oraz ze Śląska Organizacją Turystyczną.

Poznańska impreza była pierwszą w tegorocznym sezonie targowym. Śląska Cieszyńskiego na pewno nie zabraknie na kolejnych – m. in. w Łodzi, Katowicach, Nadarzynie.