Aktualności

wróć
Uwaga! ul. Stalmacha w Skoczowie – wyłączona z ruchu!

Uwaga! ul. Stalmacha w Skoczowie – wyłączona z ruchu!

20.07.2021

Środa, 21 lipca 2021  "Z powodu awarii sprzętu informujemy, że zmiana organizacji ruchu nastąpi w dniu 23 LIPCA 2021 r. o godz. 7.00 a nie jak pierwotnie planowano w dniu 22 lipca 2021 r."

W związku z trwającą realizacją zadania pod nazwą „Remont drogi powiatowej 2616 S ul. Stalmachaw Skoczowie na odcinku ok. 0,6 km wraz z elementami przebudowy”, Generalny Wykonawca Firma FBSerwis S.A. informuje mieszkańców oraz użytkowników drogi powiatowej 2616 S – ul. Stalmacha w Skoczowie, że na czas wykonywania zasadniczych robót drogowych od dnia 22 lipca br. od godz. 7:00 zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu dla ruchu remontowanego odcinka drogi w związku z planowanymi robotami bitumicznymi – układanie podbudowy bitumicznej oraz warstwy wiążącej jezdni, zgodnie z etapem III i IV projektu tymczasowej organizacji ruchu.

Jednocześnie informujemy, że ponowne wyłączenie z ruchu ul. Stalmacha w Skoczowie w związku z planowanymi pracami bitumicznymi związanymi z ułożeniem ostatniej warstwy jezdni w planowane na jest 2 sierpnia 2021 r.

Etap III I IV zakłada zamknięcie ruchu na ul. Stalmacha w obu kierunkach od ronda przy ul. Objazdowej do ul. Wiślickiej.

Objazd w kierunku centrum Skoczowa i od centrum do ul. Wiślickiej będzie prowadzić ul. Stalmacha, ul. Główna w Simoradzu, ul. Skoczowska, ul. Cieszyńska, ul. Spółdzielcza w Dębowcu, ul. Wiejska w Iskrzyczynie, ul. Iskrzyczyńska w Międzyświeciu i ul. Cieszyńska w Skoczowie.

Ruch pieszy na zamkniętym odcinku zostanie zachowany.

Powyższe zakładane terminy realizacyjne mogą ulec zmianie w związku z rzeczywistymi warunkami atmosferycznymi podczas prowadzenia robót.

Po realizacji robót bitumicznych prowadzone będą dalsze prace wykończeniowe wiążące się z lokalnymi utrudnieniami w ruchu.

ZA ZAISTNIAŁE UTRUDNIENIA W RUCHU PRZEPRASZAMY

Jednocześnie prosimy mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców – użytkowników drogi powiatowej nr 2616 S - ul. Stalmacha w Skoczowie o stosowanie się do objazdów i informacji przekazywanych bezpośrednio przez przedstawiciela Wykonawcy robót

Załącznik – schemat objazdu

Szybkie menu

Ze zbiorów Muzeum Śląska Cieszyńskiego Patronaty Starosty Cieszyńskiego Wsparcie dla Ukrainy w powiecie cieszyńskim Szczepienia przeciwko COVID-19 w powiecie cieszyńskim Pomoc Społeczna w Powiecie Cieszyńskim "Przeciw Przemocy" projekt Programy dofinansowane z budżetu państwa w powiecie cieszyńskim Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Opieka okołoporodowa w powiecie cieszyńskim Obsługa osób niepełnosprawnych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii Internetowa Rezerwacja Terminów w Wydziale Komunikacji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Geoportal E-Usługi Geodezja Powiat Cieszyński E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS Szkoły zawodowe strona zostanie otwarta w nowej karcie Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Cieszynie - strona zostanie otwarta w nowej karcie   Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie - strona zostanie otwarta w nowej karcie Powiatowy Urząd pracy w Cieszynie - strona zostanie otwarta w nowej karcie Cieszyńskie Pogotowie Ratunkowe - strona zostanie otwarta w nowej karcie Szpital Śląski - strona zostanie otwarta w nowej karcie Muzeum Śląska Cieszyńskiego - strona zostanie otwarta w nowej karcie  Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie - strona zostanie otwarta w nowej karcie
Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie YouTube - strona zostanie otwarta w nowej karcie Cieszyńskie Travel- strona zostanie otwarta w nowej karcie PODNIESIENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W POWIECIE CIESZYŃSKIM Wsparcie dla Ukrainy