Aktualności

wróć
W Wydziale Komunikacji obowiązuje wyłącznie Internetowa lub telefoniczna Rezerwacja Terminów!

W Wydziale Komunikacji obowiązuje wyłącznie Internetowa lub telefoniczna Rezerwacja Terminów!

10.06.2020

W związku z aktualną bardzo ciężką sytuacją epidemiczną na terenie powiatu cieszyńskiego, na którą ma wpływ rosnąca w zastraszającym tempie liczba zakażeń patogenem SARS-CoV-2, od poniedziałku, 15 czerwca 2020 r. do Referatu Rejestracji Pojazdów Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie obowiązuje wyłącznie Internetowa Rezerwacja Terminów, natomiast do Referatu Prawa Jazdy wyłącznie rejestracja telefoniczna.

Wprowadzone przez nas ograniczenia są podyktowane troską o zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców Powiatu Cieszyńskiego. Przypominamy, że jako organ administracji samorządowej jesteśmy zobowiązani do zwalczania zagrożenia epidemiologicznego poprzez m.in. zapobieganie powstawaniu nowego ogniska, w którym istnieje realna możliwość zakażenia się koronawirusem. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję, że maksymalnie ograniczamy potencjalność tworzenia się w jednym miejscu dużego skupiska ludzi, gdyż zauważyliśmy, że nasi, liczni klienci oczekujący w holu na wizytę w Wydziale Komunikacji, nie są w stanie utrzymać dystansu społecznego.

- Chciałabym podkreślić, że Wydział Komunikacji będzie pracował w godzinach urzędowania. Co ważne, Referat Rejestracji Pojazdów będzie przyjmował osoby wyłącznie zarejestrowane poprzez elektroniczny kalendarz umawiania wizyt (Internetowa Rezerwacja Wizyt), znajdujący się na stronie https://www.powiat.cieszyn.pl/szybkieMenu/internetowa-rezerwacja-terminow, natomiast Referat Prawa Jazdy będzie obsługiwał klientów po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu (numer telefonu: 33 4777108). Wszystkie sprawy w Wydziale Komunikacji można również załatwić poprzez złożenie odpowiedniego wniosku w formie papierowej do urny, która znajduje się w holu budynku, bądź poprzez wysłanie dokumentów tradycyjną drogą pocztową, tłumaczy Beata Domagała, Naczelnik Wydziału Organizacyjnego.

- Dzięki wprowadzonemu rozwiązaniu, wszyscy oczekujący na wizytę w Wydziale komunikacji będą w stanie utrzymać dystans społeczny (2 m odstępu od siebie), co do tej pory nie było możliwe, kończy Domagała.

 

Szybkie menu

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg w powiecie cieszyńskim Sprawy w Starostwie Kompetencje Wydziałów Opieka okołoporodowa w powiecie cieszyńskim Punkt Szczepień Powszechnych Patronaty Starosty Cieszyńskiego Obsługa osób niepełnosprawnych w Starostwie Powiatowym w Cieszynie Nagrody, wyróżnienia, odznaki Powiatu Cieszyńskiego Inwestycje w powiecie cieszyńskim Zmiany w pracy Starostwa Powiatowego w Cieszynie w czasie trwania pandemii Internetowa Rezerwacja Terminów w Wydziale Komunikacji Internetowa rezerwacja terminów w Wydziale Geodezji Geoportal E-Usługi Geodezja Powiat Cieszyński E-SESJA transmisje z sesji Dyżury aptek na terenie powiatu cieszyńskiego Program do prezentacji graficznej i analizy danych epidemicznych Covid-19 Covide.pl Koronawirus w powiecie cieszyńskim Dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie nadzorowanym przez PPIS w Cieszynie Rejestracja Pojazdów Stan Kolejki Mapa kompetencji jednostek samorządu terytorialnego Strategia Rozwoju Elektromobilności w Powiecie Cieszyńskim E-urząd ePUAP SEKAP Nieruchomości Sprzedaż nieruchomości INSPEKTOR OCHRONY DANYCH INSPEKTOR OCHRONY DANYCH Rzecznik Konsumentów Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta Zarządzanie kryzysowe Biuro Rzeczy Znalezionych Pressroom informacje dla mediów Pomoc Prawna Nieodpłatna pomoc prawna Rozkład jazdy Przewoźnicy lokalni Ochrona zdrowia Szpital / Pogotowie ratunkowe Promocja zdrowia Turystyka Sport nagrody i wyróżnienia, współzawodnictwo sportowe szkół, baza sportowa Kultura Zabytki, wydarzenia kulturalne, dokumenty do pobrania Edukacja Szkoły, rekrutacje, nabory Organizacje pozarządowe ogłoszenia, zestawienie organizacji, linki Projekty UE Realizacja projektów w ramach środków UE Projekt EFS szkoły zawodowe Ostrzeżenia i komunikaty Jakość powietrza Mapa monitoringu jakości powietrza

Powiat na mapie

Urząd Miejski w Cieszynie Rynek 1 43-400 Cieszyn
Urząd Miejski w Strumieniu Rynek 4 43-246 Strumień
Urząd Miejski w Skoczowie Rynek 1 43-430 Skoczów
Urząd Miasta Ustroń Rynek 1 43-450 Ustroń
Urząd Miejski w Wiśle Plac Bogumiła Hoffa 3
43-460 Wisła
Urząd Gminy Brenna ul. Wyzwolenia 77 43-438 Brenna
Urząd Gminy w Chybiu ul. Bielska 78 43-520 Chybie
Urząd Gminy Dębowiec ul. Katowicka 6 43-426 Dębowiec
Urząd Gminy Goleszów ul. 1 Maja 5 43-440 Goleszów
Urząd Gminy Hażlach ul. Główna 57 43-419 Hażlach
Urząd Gminy Istebna 43–470 Istebna 1000
Urząd Gminy Zebrzydowice ul. Ks. Antoniego Janusza 6
43-410 Zebrzydowice
Cieszyńskie Travel PODNIESIENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W POWIECIE CIESZYŃSKIM