Marzysz zostać pielęgniarką lub pielęgniarzem? Zapraszamy na bezpłatne studia do Raciborza!

05.07.2019

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu wraz z władzami Powiatu Cieszyńskiego przygotowała wyjątkową propozycję dla mieszkańców Cieszyna i okolic - możliwość studiowania kierunku PIELĘGNIARSTWO.

Studia odbywają się w cyklu 3-letnim i są BEZPŁATNE. Co ważne część praktyczna, która jest integralną częścią nauki będzie odbywać się w placówkach medycznych POWIATU CIESZYŃSKIEGO.

Studia stacjonarne będa realizowane w doskonale wyposażonych pracowniach i przy wsparciu doświadczonej kadry naukowej i medycznej.

Studenci kierunku PIELĘGNIARSTWO otrzymają wsparcie finansowe. Atrakcyjny system stypendialny pokryje koszty dojazdu do Uczelni w tym Akademika

oraz wyżywienia.

O podpisaniu porozumienia pomiędzy Szpitalem Śląskim w Cieszynie z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Raciborzu, dotyczącego praktyk dla studentów na kierunku pielęgniarstwo pisaliśmy TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu można znaleźć pod tym linkiem.

MATERIAŁY PROMOCYJNE DO POBRANIA:

Ulotka do pobrania znajduje się TUTAJ.

Plakat znajduje się TUTAJ.